925 Ayar Mistik Topaz Taşlı Dört Yapraklı Yonca Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : SGBLK55411
Kdv Dahil : 379,00₺
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 124
%21
indirim
  • 479,00₺  

    379,00₺

    Ürün en geç 30 Kasım 2023 Perşembe günü kargoda.

Mistik topaz taşlı yonca  bilekliğimiz 925 ayar gümüşten yapılmıştır. Rose kaplamadır , renk atma kararma yapmaz. Üzerinde mistik topaz taş kullanılmıştır. Zincir uzunluğu 18 cm dir. 1 yıl garanti kapsamındadır. Hediye kutusu ve çantası ile gönderilmektedir.

    Siset Gümüş 1987 yılından beri gümüş sektöründe faaliyet göstermektedir. Siset Gümüş online satış haricinde Türkiye ve Avrupa nın en iyi alışveriş merkezinde mağazacılıkta yapmakta olduğundan koleksiyonumuzda son derece trend ve güncel ürünler bulunmaktadır. Türkiye nin en geniş ürün yelpazesine sahip nadir ve önde gelen firmalarından biri olan Siset Gümüş ; bayan gurubunda kişiye özel ürün ve tasarımlar - yüzük - küpe- kolye-ikili ve üçlü set gurubu -bileklik ve alyans çeşitleri ile , erkek gurubunda ise yüzük -kolye-bileklik -alyans-tespih ve kişiye özel tasarım ürün gurupları ile öne çıkmaktadır. Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı kendi bünyemizde üretilmekte olup uluslar arası 925 ayar gümüş patentine sahiptir. Ürünlerimizde üstün kalite işçilik ve kaplama kullanılmakta olup  ürün kalitesinden asla taviz verilmemektedir. Bu meyanda bazı insanların teni gümüşü karartabilmektedir bu durumda ürün yine parlatılıp ilk haline döndürülebilmektedir.
      Siset Gümüş ailesi olarak bizlere duyduğunuz güven ve tercihinizi bizden yana kullandığınız için  teşekkür ederiz. Hedefimiz bu ilkeler doğrultusunda  sizlere daima mutlu ve  güvenli hizmet sunmaktır..

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

925 Ayar Mistik Topaz Taşlı Dört Yapraklı Yonca Gümüş Bileklik Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.