925 Ayar Rose Kaplama Elmas Montür Papatya Gümüş Kolye

Ürün Kodu : SGKL282
Kdv Dahil : 379,00₺
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 336
%21
indirim
  • 479,00₺  

    379,00₺

    Ürün en geç 30 Kasım 2023 Perşembe günü kargoda.

925 Ayar Elmas Montür Papatya Gümüş Kolye - SGKL282 - - Papatya kolyemiz 925 ayar gümüşten yapılmıştır. Rosegold kaplamadır. Üzerinde kalem işçiliği yapılarak rengi koyulaştırılmıştır.  Renk atma kararma yapmaz. Üzerinde beyaz zirkon  taş kullanılmıştır.

    Siset Gümüş 1987 yılından beri gümüş sektöründe faaliyet göstermektedir. Siset Gümüş online satış haricinde Türkiye ve Avrupa nın en iyi alışveriş merkezinde mağazacılıkta yapmakta olduğundan koleksiyonumuzda son derece trend ve güncel ürünler bulunmaktadır. Türkiye nin en geniş ürün yelpazesine sahip nadir ve önde gelen firmalarından biri olan Siset Gümüş ; bayan gurubunda kişiye özel ürün ve tasarımlar - yüzük - küpe- kolye-ikili ve üçlü set gurubu -bileklik ve alyans çeşitleri ile , erkek gurubunda ise yüzük -kolye-bileklik -alyans-tespih ve kişiye özel tasarım ürün gurupları ile öne çıkmaktadır. Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı kendi bünyemizde üretilmekte olup uluslar arası 925 ayar gümüş patentine sahiptir. Ürünlerimizde üstün kalite işçilik ve kaplama kullanılmakta olup  ürün kalitesinden asla taviz verilmemektedir. Bu meyanda bazı insanların teni gümüşü karartabilmektedir bu durumda ürün yine parlatılıp ilk haline döndürülebilmektedir.
      Siset Gümüş ailesi olarak bizlere duyduğunuz güven ve tercihinizi bizden yana kullandığınız için  teşekkür ederiz. Hedefimiz bu ilkeler doğrultusunda  sizlere daima mutlu ve  güvenli hizmet sunmaktır..
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

925 Ayar Rose Kaplama Elmas Montür Papatya Gümüş Kolye Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.