Hakkımızda

Siset Gümüş ,  1987 yılından beri gümüş sektöründe faaliyet göstermektedir. Siset Gümüş  online satış haricinde Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezinde mağazacılıkta yapmakta olduğundan koleksiyonumuzda son derece trend ve güncel ürünler   bulunmaktadır .                           

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip nadir ve önde gelen firmalardan biri olan Siset  Gümüş ; bayan gurubunda kişiye özel ürün ve tasarımlar — yüzük - küpe -kolye — ikili ve üçlü set gurubu - bileklik  - alyans çeşitleri ile , erkek gurubunda  ise yüzük - kolye - bileklik  - alyans - tesbih   ve kişiye özel tasarım ürün grupları  ile öne çıkmaktadır.                       

Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı kendi bünyemizde üretilmekte olup uluslararası 925 ayar gümüş patentine sahiptir . Ürünlerimizde üstün kalite kaplama ve işçilik kullanılmakta olup ürün kalitesinden asla taviz verilmemektedir.                     

Siset Gümüş ailesi olarak bizlere duyduğunuz güven ve  tercihinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz. Hedefimiz bu ilkeler doğrultusunda sizlere daima mutlu ve güvenli hizmet sunmaktır .